Skautské středisko Štětí

Pochod lesních skřítků a strašidel

 

8. ročník

28.4.2018

Pochod lesních skřítků a strašidel, je sranda pochodem pro skupiny dvou až deseti lidí v různém věku, zúčastnit se jej mohou rodiny, kamarádi nebo děti z kroužků, každá skupina musí mít u sebe člověka staršího 18 let, který na ně dohlídne, ale nemusí se soutěží účastnit. Na pochod je nutné se přihlásit předem.

Pochod vede po trase dlouhé 5 km lesními cestami (z důvodu těžby dřeva jsou cesty momentálně trochu rozježděné ale stále schůdné, nejsou ale vhodné pro kočárek), na trase pochodu jsou rozmístěny hlídky, na kterých se plní úkoly, za které skupiny dostávají body do bodovacího listu, který obdrží při zápisu na startu, dále pak skupiny do listu zapisují speciální úkol. Na konci pochodu odevzdají bodovací list v cíli a dostanou za absolvování pochodu pamětní list a placku pochodu a zároveň se automaticky účastní soutěže o tři nejlepší skupiny, které se vybírají tak že se sečtou všechny jejich získané body a pak tři skupiny s nejvíce body dostanou odměny. 

A proč se tomu vlastně říká "Pochod lesních skřítků a strašidel", hlídky jsou v kostýmech strašidel, ale hlavní součástí pochodu jsou samostatní účastníci, kteří přijdou v kostýmu strašidla a absolvují v něm pochod. Tito účastnici dostanou speciální odměnu, hnedka na začátku pochodu, ale také se mohou zúčastnit volby nejhezčího strašidla „miss strašidlo“ které se na konci pochodu vyhlašuje.  

 

Program pochodu

9:00 – 11:00 Start, registrace skupin
13:00 - Volba nejhezčího strašidla - Miss strašidlo
13:20 – Vyhlášení  výsledků o nejlepší tři skupiny pochodu

Účastnický poplatek je 10 Kč na osobu

Přihlásit se na pochod je možné do 25. 4. 2018, nepřihlášené skupiny se nemohou účastnit soutěže o tři nejlepší skupiny.  Přihlášky zasílejte na e-mail x.PetraM@seznam.cz /skautingsteti@seznam.cz nebo formou sms na tel: 775 681 017 do zprávy uveďte počet účastníků ve skupině a vedoucího skupiny a kontakt na něj.

TOPlist

aktualizováno: 22.04.2018 18:36:46