Pochod podzimním Štětí

V roce 2017 se pochod koná dne 22.9. sobota. Přihlásit se na startu můžete od 9 do 12 hodin a startovné je dobrovolné. Na všechny se těšíme na hřišti ve Stračí

Pochod podzimním Štětím má v našem městě mnohaletou tradici. Účastníci pochodu si mohou vybrat z několika tras vedoucích lesem nedaleko obce Stračí, z níž ta nejdelší vede až na Čertovy hlavy a Klácelku. Trasy po většinu cesty vedou lesem po turistické stezce místy i mimo ní ale je značená šipkami.

Každý kdo se pochodu zúčastní, dostane od nás na cestu itinerář pochodu což je vlastně průvodka a mapa kudy se má jít. A samozřejmě každý kdo se dojte do cíle, od nás získá pantoflíček (z moduritu) a diplom, na kterém uvedeme počet km, kolik ušli.

Na cestách nejsou žádné hlídky, které by kontrolovaly zda, jste trasu opravdu urazily. Záleží jen na Vaší poctivosti.

Všechny místa jsou moc krásné a určitě stojí za to je navštívit. Po krásné procházce v cíli bude čekat pro děti možnost zahrát si hry v našem hracím koutku o cenu a dospělí si mohou, před cestou domů, odpočinou a posedět u ohně a opéct si buřta.

A teď pár fotografii

Mordloch

Harfenice

Klácelka

Had

Jakou máme návětěvnost - mohu prozdradit že návětěvnost rok od roku stoupá a to nás velice těší

2016 - 1 účastník - Lilo jako z konve a bohužel jsme do po 10 hodině zabalili a jeli do klubovny se usušit

2015 - 70 účastníků - Opět krásné počasí

2014 - 75 účastníků - Prostě bylo hezky

2013 - 74 účastníků - Počasí bylo přijatelné, lehce pod mrakem ale jinak hezky

2012 - 16 účastníků - letos nám počasí nepřílo, ráno pršelo a celí den bylo pod mrakem :(

2011 - 82 účastníků - krásné počasí svítilo sluníčko a bylo teplo

2010 - 64 účastníků - sice foukal vítr ale bylo krásně slunečno

2009 - 60 účastníků

2008 - 54 účastníků

Do roku 2007 nemáme o účastnících záznamy. Víme že na počátku pochodů to je cca před 30 lety se jej účastnilo skoro 200 účastníků od té doby pochod ztrácel na atraktivitě, ale v dnešní době jeho oblíbenost opět stoupá.

aktualizováno: 07.09.2017 05:56:30