Výlety

Zde uvedené výlety, jsou určené hlavně pro členy střediska, ale po dohodě se jej mohou účastnit i mimostřediskový.

Ledová Praha

Máme tu opět možnost účastnit se akce "Ledová Praha", kdy navštívíme některé instituce v Praze za výrazně zlevněnou cenu. V letošním roce to budou následující instituce Muzeum alchymistů a mágů staré Prahy, Mořský svět, Národním muzeum –nová budova, Náprstkovo muzeum. Akce trvá 3 dny a je možné se jí účastnit i jako rodiny s dětmi. Proto kdo budete mít zájem o návštěvu jiných institucí, napište si o více vstupenek. My se účastníme pouze jednoho dne.

Kdy: 3. 2. 2018
Sraz: v 8:00 hodin na vlakovém nádraží Hněvice (odjezd vlaku v 8:20)
Návrat: v 19:36 na vlkové nádraží Hněvice (o případné změně budeme informovat)
Cena: členové do 15 let 250 Kč, ostatní 340 Kč